Reference

Zkušenosti a ohlasy

Přes 15 let praxe

Mé vybrané reference

V současné době poskytuji své služby níže uvedeným subjektům:

  • Obec Hůrky
  • Obec Kakejcov
  • Obec Kornatice
  • Obec Mešno
  • Obec Milínov
  • Obec Trokavec
  • Zájmové sdružení právnických osob okr. Rokycany – POLYGON
  • + další fyzické a právnické osoby

Profesionalita a radost spolupracovat! Skvělý finanční poradce. Svým nadstandartním přístupem mi moc pomohl v nelehké situaci. Teď mám u něj stálou podporu u produktů bankovních, pojistných, investičních i spořících. A jako kolegyně z oboru účetnictví vím i to, že je profesionálním účetním. Přidanou hodnotou je jeho zapálenost pro vše, co dělá.

Bc. Kateřina Vosičkováúčetní, poradce, lektor

Pan Beránek změnil můj názor na finanční poradce. Oceňuji jeho rychlost, vstřícnost, profesionalitu a příjemné jednání. Těším se na další spolupráci s ním.

Vladimír Enžlrevizní technik elektro

Pan Beránek pro obec Kakejcov dlouhodobě zpracovává účetnictví a zároveň obci zprostředkovává potřebná pojištění. Vše probíhá bez problémů a s maximální profesionalitou. S výsledky jeho práce pro obec jsem nadmíru spokojen.

Obec KakejcovJosef Brožík - Starosta obce Kakejcov

Pan Beránek pro naši obec zpracovává účetnictví dlouhodobě. Zároveň v případě potřeby naší obci poskytuje poradenství v oblasti samostatné a přenesené působnosti. Aktivně spolupracuje i v oblasti legislativy obce tak, aby obec dostála všem potřebným povinnostem v rámci jeho oboru. V oblasti služeb finančního poradenství provedl revizi pojistných smluv a navrhnul optimální úpravu.

Obec HůrkyJana Kešnerová – Starostka obce Hůrky

Pavla Beránka jsem oslovil s žádostí o refinancování úvěru. Vyjednal pro mě překvapivě nízkou úrokovou sazbu, zajistil veškeré podklady pro realizaci refinancování. Vše proběhlo bez zádrhelů a komplikací. Získal si mou plnou důvěru a od té doby spravuje celé mé finanční portfolio – od zajištění úvěrů, přes investování a spoření, po životní pojištění a pojištění nemovitostí a vozidel.

Tomáš JunekLitohlavy

Jménem obce Kornatice bych Vám rád poděkoval za dlouhodobě vynikající přístup a bezproblémovou spolupráci v rámci vedení účetnictví naší obce. Velmi oceňuji Vaši vstřícnost a schopnost rychle řešit nenadálé komplikace. Těším se na další spolupráci.

Obec KornaticeJindřich Šustr – Starosta obce Kornatice

Pojďme to probrat

Kontaktujte mě